UAH
Котел електричний підлоговий тм neon серії pro grade 15 квт/380в. модульний контактор (т. х) в Харків від інтернет-магазина VALMAR GROUP | Купити Котел електричний підлоговий ТМ NEON серії PRO Grade 15 кВт/380в. Модульний контактор (т. х) Харків (Україна) | VALMAR GROUP : Allbiz
Prime
Відгуків: 2
VALMAR GROUP
+38 (073) 557-57-00
Котел електричний підлоговий ТМ NEON серії PRO Grade 15 кВт/380в. Модульний контактор (т. х)
  • Котел електричний підлоговий ТМ NEON серії PRO Grade 15 кВт/380в. Модульний контактор (т. х)

Котел електричний підлоговий ТМ NEON серії PRO Grade 15 кВт/380в. Модульний контактор (т. х)

Код:V5621
В наявності
Ціна:
9405 грн
Бренд:Neon
Країна виробник:Україна
Оплата:
Доставка:
Опис

Котел електричний підлоговий ТМ NEON серії PRO Grade призначений для опалення житлових і виробничих приміщень, площею 150 кв. м. з примусовою циркуляцією теплоносія в закритій системі опалення. Завдяки вбудованій автоматиці електрокотла, ви зможете контролювати і регулювати температуру з використанням дистанційного управління. Даний тип має два ступеня захисту від перегріву, які дозволяють знизити пікові навантаження на мережу живлення. Ви можете використовувати котел автономно, або ж підключати його до спільної системі з іншими моделями, які працюють на інших видах палива (дрова, вугілля, газ або дизель). NEON PRO Grade працює тільки від 380 В, комплектується двома або трьома ступенями потужності, терморегулятором і аналоговим термометром.

 

Характеристики:
Бренд:Neon
Країна виробник:Україна
Спосіб встановлення:Підлоговий
Теплоносій:Вода
Інформація актуальна: 09.08.2022

Детальніше

Неймовірна ціна на Котел електричний підлоговий ТМ NEON серії PRO Grade 15 кВт/380в. Модульний контактор (т. х) в Харків (Україна) від компанії VALMAR GROUP.
Способи доставки
Способи оплати
LiveInternet