UAH
Керамічний нагрівач інфрачервоний тепловий камерний tc1000c з температурою управління в Харків від інтернет-магазина VALMAR GROUP | Купити Керамічний нагрівач Інфрачервоний тепловий камерний TC1000C з температурою управління Харків (Україна) | VALMAR GROUP : Allbiz
Prime
Відгуків: 2
VALMAR GROUP
+38 (073) 557-57-00
Керамічний нагрівач Інфрачервоний тепловий камерний TC1000C з температурою управління
  • Керамічний нагрівач Інфрачервоний тепловий камерний TC1000C з температурою управління
  • Керамічний нагрівач Інфрачервоний тепловий камерний TC1000C з температурою управління

Керамічний нагрівач Інфрачервоний тепловий камерний TC1000C з температурою управління

В наявності
Ціна:
4695 грн
Бренд:Теплокерамик
Країна виробник:Україна
Оплата:
Доставка:
Опис
Теплообробка TC1000C є покращеною версією морально застарілих моделей TCM600 та TCM800 TM HEAT-EARRM. Цього ранку сутності є більш продуктивною версією моделі TC800C. Він має розміри 60x120 см, але потужність вже 1000 Вт і має ряд істотних відмінностей. Нагрівач обладнаний вбудованим програмованим термостатом, який дозволяє налаштувати роботу пристрою, виходячи з даних про температуру повітря та температуру поверхні пристрою, що дозволяє ще більше заощадити на витратах на електроенергію. Вбудований програміст також дозволяє регулювати пристрій різним режимам роботи протягом дня для кожного дня тижня. Змінено конструкцію корпусу та внутрішніх елементів таким чином, що тепло, що генерується задньою частиною тепла тепла повітря та створює конвекційний потік. Завдяки оригінальному дизайну, задня стінка пристрою має температуру лише приблизно 40 ° С - таким чином, пристрій ефективно виробляє приміщення, а не "потепління стіни". Пристрій має сучасний дизайн і нагрівається як інфрачервоне тепло і нагріває повітря, створюючи тепловий потік. Пристрій абсолютно безпечний для здоров'я і не сушить повітря. Слід зазначити, що при використанні цього пристрою заощадження нагрівання досягає до 30% у порівнянні з використанням радіаторів або нагрівачів вентилятора. Пристрій дуже простий у використанні, швидко і просто встановлений і не вимагає додаткового обслуговування.
Характеристики:
Бренд:Теплокерамик
Країна виробник:Україна
Вага: 26 кг
Інформація актуальна: 09.08.2022

Детальніше

Неймовірна ціна на Керамічний нагрівач Інфрачервоний тепловий камерний TC1000C з температурою управління в Харків (Україна) від компанії VALMAR GROUP.
Подібні товари
Способи доставки
Способи оплати
LiveInternet