UAH
Керамічний інфрачервоний обігрівач теплокерамик tc1000c з терморегулятором (бежевий мармур) в Харків від інтернет-магазина VALMAR GROUP | Купити Керамічний інфрачервоний обігрівач Теплокерамик TC1000C з терморегулятором (Бежевий мармур) Харків (Україна) | VALMAR GROUP : Allbiz
Prime
Відгуків: 2
VALMAR GROUP
+38 (073) 557-57-00
Керамічний інфрачервоний обігрівач Теплокерамик TC1000C з терморегулятором (Бежевий мармур)
  • Керамічний інфрачервоний обігрівач Теплокерамик TC1000C з терморегулятором (Бежевий мармур)
  • Керамічний інфрачервоний обігрівач Теплокерамик TC1000C з терморегулятором (Бежевий мармур)

Керамічний інфрачервоний обігрівач Теплокерамик TC1000C з терморегулятором (Бежевий мармур)

В наявності
Ціна:
4695 грн
Бренд:Теплокерамик
Країна виробник:Україна
Оплата:
Доставка:
Опис
Теплокерамик ТС1000С — поліпшена версія морально застарілих моделей ТСМ600 і TCM800 ТМ ТЕПЛОКЕРАМИК. Дане утройствопо суті більш продуктивна версія моделі TC800C. Вона має розміри 60х120см, але потужність вже 1000Вт і має ряд істотних відмінностей. Обігрівач укомплектований вбудованим програмованим терморегулятором, який дозволяє налаштовувати роботу пристрою, спираючись на дані про температуру повітря, так і на температуру поверхні пристрою, що дозволяє ще більше економити на витратах на електроенергію. Вбудовані програматор так само дозволяє настроїти пристрій на різні режими роботи протягом доби для кожного дня тижня. Змінена конструкція корпусу і внутрішніх елементів таким чином, що генерується задньою частиною керамічної плити тепло прогріває повітря і створює конвекційний потік. Завдяки оригінальній конструкції, задня стінка пристрою має температуру близько 40°С - таким чином пристрій ефективно виробляє обігрів приміщення, а не «гріє стіну». Пристрій має сучасний дизайн і обігріває, як інфрачервоним теплом, так і прогріває повітря, створюючи тепловий потік. Пристрій абсолютно безпечно для здоров'я і не сушить повітря. Слід зазначити, що при використанні даного пристрою економія на опаленні досягає до 30% у порівнянні з використанням радіаторів або тепловентиляторів. Пристрій дуже простий у використанні, швидко і просто монтується і не вимагає додаткового обслуговування.
Характеристики:
Бренд:Теплокерамик
Країна виробник:Україна
Вага: 26 кг
Інформація актуальна: 09.08.2022

Детальніше

Неймовірна ціна на Керамічний інфрачервоний обігрівач Теплокерамик TC1000C з терморегулятором (Бежевий мармур) в Харків (Україна) від компанії VALMAR GROUP.
Подібні товари
Способи доставки
Способи оплати
LiveInternet